جستجو کنید ...

فعالسازی لینک استوری اینستاگرام


نویسنده : admin
زمان انتشار : ۲ ماه پیش
162 بازدید
استوری اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین تغییرات این شبکه‌ی اجتماعی بوده است که با استقبال بینظیری رو‌به‌رو شده است. این قابلیت که در اصل از اسنپ‌چت کپی برداری شده روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر [...]
فعالسازی لینک استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین تغییرات این شبکه‌ی اجتماعی بوده است که با استقبال بینظیری رو‌به‌رو شده است. این قابلیت که در اصل از اسنپ‌چت کپی برداری شده روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر دارد که واقعا رقم بی‌نظیری است.

جدا از این، با توجه به ماهیت آن (۲۴ ساعته بودن) و همچنین قرار گرفتن در بالاترین بخش صفحه اهمیت بسیار بسیار زیادی دارد. این بخش در مواردی دارای بازدهی بالاتری از پست معمولی بوده که خود نکته‌ای بسیار قابل توجه میباشد.

قابلیت لینک استوری (قرار دادن لینک صفحه‌ی وب یا … در استوری) یکی از مهمترین قابلیت‌های این شبکه مخصوصا برای برند‌ها میباشد که نرخ تبدیل را به شدت افزایش میدهد و برای مواردی مثل جشنواره‌ها یا تخفیف‌های دوره‌ای بسیار پربازده میباشد.

فعالسازی لینک استوری اینستاگرام

بکی از نکات مهم این بخش این است که تمام کاربران نمیتوانند این بخش را مشاهده کنند و روی بعضی از اکانت‌ها با شرایط خاص (که در ادامه به آن می‌پردازیم) فعال میباشند و قابلیت استفاده دارند.

اکنون در این مقاله نکات لازم برای فعالسازی لینک استوری اینستاگرام را بیان کرده و راه‌های فعالسازی سریع‌تر آن را به شما نشان میدهیم.

شرایط فعالسازی لینک استوری اینستاگرام

  • پیج بیزینس باشد
  • بیش از ۱۰.۰۰۰ (۱۰k) فالوور داشته باشد

تنها همین دو عامل میتواند لینک استوری اینستاگرام شما را فعال کند.

بیزینس کردن پیج :

این کار بسیار ساده بوده و شما با مراجعه به بخش پروفایل و مراجعه به Switch to Business Profile میتوانید بدون دردسر (و حتی بدون داشتن پیج فیسبوک) اکانت خود را به بیزینس تبدیل و از قابلیت‌های آن استفاده کنید.


نظرات کاربران


ستاسیمی

ستاسیمی

سلام ادامه مطلب چی شد

برای پاسخ دادن باید وارد شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سفارش تا دو ساعت انجام نشد به ایدی تلگرام زیر پیام بدهیدinstaseven@