جستجو کنید ...

معرفی روش های آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام


نویسنده : admin
زمان انتشار : ۱ ماه پیش
205 بازدید
روش های خاصی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توانید فیلم و ویدئو هایی با طول بیشتر از ۱ دقیقه را در اینستاگرام (Instagram) آپلود و ارسال کنید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی روش های [...]
معرفی روش های آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام

روش های خاصی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توانید فیلم و ویدئو هایی با طول بیشتر از ۱ دقیقه را در اینستاگرام (Instagram) آپلود و ارسال کنید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی روش های آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام بپردازیم.

مقدمه

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید یک ویدئوی خاص با مدت زمان یا طول بیشتر از یک دقیقه را در قالب یک پست اینستاگرام ارسال کنید اما اینستا این اجازه را به شما ندهد! متاسفانه ویدئو هایی که در قالب پست اینستاگرام می‌توانند ارسال شوند نهایتا باید طول ۱ دقیقه‌ای داشته باشند و امکان آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام وجود ندارد. اما همیشه راه حل هایی برای رفع محدودیت ها وجود دارد و در اینستاگرام هم به همین شکل است و با روش های خاصی می‌توانید محدودیت ارسال و آپلود ویدئو های بیشتر از ۱ دقیقه را در این اپلیکیشن محبوب دور بزنید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام بپردازیم.

آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام از طریق ارسال چند کلیپ

یکی از بهترین و ساده ترین روش هایی که با استفاده از آن می‌توانید ویدئو ها و فیلم های با طول بیشتر از ۱ دقیقه را در اینستاگرام اشتراک گذاری و آپلود کنید مربوط به استفاده از قابلیت ارسال چند ویدئو در قالب یک کلیپ می‌شود که پیش از این در اینستاگرام ارائه شده بودبه موجب این قابلیت شما می‌توانید یک پست واحد را با چند کلیپ مختلف در اینستاگرام خود ارسال کنید که هر یک از آن ها می‌توانند نهایتا ۱ دقیقه طول داشته باشند. پس در این روش برای اینکه ویدئوی مورد نظرتان را ارسال نمایید مجبور هستید که آن را به کلیپ های ۱ دقیقه‌ای مختلف تبدیل کنید. برای مثال اگر ویدئوی مورد نظرتان کلا ۳ دقیقه طول دارد، باید آن را در قالب سه کلیپ ۱ دقیقه‌ای ارسال کنید.

نکته جالب اینجاست که برای برش دادن ویدئوی مورد نظرتان و تبدیل آن به سه کلیپ ۱ دقیقه‌ای نیازی به استفاده از اپلیکیشن های ادیت ویدئو نخواهید داشت و از طریق خود اینستاگرام و بخش TRIM در مرحله ارسال ویدئو می‌توانید این کار را انجام دهید. کافیست در این مرحله بخش های ۱ دقیقه‌ای ویدئو را انتخاب و سپس آن را ذخیره کنید. خیلی از اپلیکیشن های گالری پیش فرضی که در گوشی های موبایل ارائه شده‌اند هم قابلیت TRIM یا برش ویدئو ها را ارائه می‌کنند که طبیعتا از این اپلیکیشن ها هم می‌توانید استفاده کنید. بعد از اینکه ویدئوی اصلی مورد نظرتان را به چند کلیپ کوچک تر تبدیل کردید، همه چیز آماده است تا بتوانید پست مورد نظرتان را ایجاد کنید. برای انجام این کار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

آیکون مربوط به ارسال پست جدید را در اینستاگرام انتخاب کنید.

گزینه ارسال همزمان چند کلیپ را انتخاب کنید.

کلیپ های مورد نظرتان را به ترتیب مشخص کنید.

پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بنابراین این روش یکی از بهترین روش های آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام است. درست است که در این روش عملا یک پست با طول بیشتر از ۱ دقیقه به صورت مستقیم در اینستاگرام شما آپلود نمی‌شود، اما می‌تواند به بهترین شکل ممکن نیازتان را برطرف سازد.

آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن های خاص

اپلیکیشن های خاصی وجود دارند که امکان برش دادن خودکار ویدئو ها و ارسال آن ها در بخش های مختلف اینستاگرام را فراهم می‌کنند. این اپلیکیشن ها برای آن دسته از کاربرانی مناسب خواهند بود که می‌خواهند به ساده ترین شکل ممکن ویدئو هایی که طول بیشتر از ۱ دقیقه دارند را در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند. اغلب این اپلیکیشن ها حتی از قابلیت آپلود سریع ویدئو در اینستاگرام هم پشتیبانی می‌کنند یعنی شما به محض ادیت ویدئوی مورد نظرتان از طریق این برنامه ها می‌توانید آن ها را در اینستاگرامتان ارسال کنید. برخی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام به شرح زیر هستند:

اپلیکیشن Continual for Instagram: برنامه یا اپلیکیشن Continual for Instagram بدون تردید یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن برای اشتراک گذاری ویدئو های با طول بیشتر از ۱ دقیقه استفاده کنید. این برنامه در آیفون و آیپد های اپل نصب شده و به طور خودکار ویدئوهای مورد نظرتان را منطبق با نوع انتشاری که تمایل دارید در اینستاگرام انجام شود بهینه سازی خواهد کرد و در نهایت هم با فشردن یک دکمه امکان آپلود آن ها در اینستاگرامتان را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن Story Splitter: برنامه Story Splitter برای آن دسته از کاربرانی کاربرد دارد که می‌خواهند ویدئو های بلند خود را در قالب استوری منتشر کنند. امروزه خیلی از سلبریتی ها این کار را انجام می‌دهند چون ظاهرا بازدید استوری ها به مراتب از بازدید پست ها بیشتر است. زمانی که از اپلیکیشن Story Splitter استفاده می‌کنید ویدئوی مورد نظرتان به کلیپ های ۱۵ ثانیه‌ای تبدیل می‌شود و در نهایت مستقیما از طریق این برنامه در اینستاگرام به اشتراک گذاشته خواهد شد.

اپلیکیشن CutStory: برنامه CutStory هم بدون تردید یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن برای آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام استفاده کنید. این برنامه هم به شما این امکان را می‌دهد تا هر ویدئویی که مورد نظرتان باشد را به پارت های ۱۵ ثانیه‌ای تقسیم بندی کرده و در استوری اینستاگرام ارسال کنید.

به غیر از اپلیکیشن هایی که نام برده شدند، لیست عظیمی از اپلیکیشن های دیگر هم وجود دارند که امکان برش دادن خودکار یا اصطلاحا TRIM ویدئو ها برای اشتراک گذاری در استوری و پست های معمولی اینستاگرام را فراهم می‌کنند.

آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام از طریق لایو ویدئو

در این روش به جای اینکه یک ویدئوی از پیش تعیین شده را انتخاب و با دیگران اشتراک گذاری کنید، یک ویدئوی لایو تهیه می‌کنید و به صورت زنده آن را ارائه خواهید کرد. در این روش دیگر محدودیت ۱ دقیقه‌ای برای طول ویدئو نخواهید داشت. ویدئویی که در این روش با دیگران به اشتراک می‌گذارید هم می‌تواند ویدئویی از خودتان باشد و هم مربوط به کلیپ خاصی شود. پس از پایان یافتن ویدئوی لایو هم می‌توانید مستقیما آن را استوری کنید.

آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام با یک ترفند عجیب!

بک یک ترفند عجیب و خاص دیگر هم امکان اشتراک گذاری یا ارسال ویدئو های با طول بیش تر از ۱ دقیقه در اینستاگرام وجود دارد. این ترفند ناشی از یک باگ نرم افزاری ایسنتاگرام است که به موجب آن ویدئو های با طول بیشتر از ۱ دقیقه بدون هیچ مشکلی در قالب یک پست واحد اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شوند.

فراموش نکنید که روش مذکور مبتنی بر یک باگ نرم افزاری است و این احتمال وجود دارد که در آینده و با انتشار آپدیت های جدید برای ایسنتاگرام شاهد متوقف شدن این باگ باشیم.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مطلب به معرفی روش های آپلود ویدئو با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام پرداختیم. اگر شما هم با روش خاصی آشنا هستید که می‌توان از آن به منظور ارسال پست های با طول بیشتر از ۱ دقیقه در اینستاگرام استفاده کرد، می‌توانید آن را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


نظرات کاربران


نظری موجود نیست , اولین نظردهنده باشید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سفارش تا دو ساعت انجام نشد به ایدی تلگرام زیر پیام بدهیدinstaseven@